Fotogalerie nejhezčích koupelenPokud si chceme prohlédnout fotogalerie těch nejhezčích koupelen na světě, díky internetu máme tu možnost. Můžeme si zde najít např. žebříčky nejhezčích koupelen na světě, podívat se na výsledky soutěží o nej koupelnu atd. Krásnou fotogalerii nejhezčích koupelen světa si můžeme prohlédnout např. na adresehttp://www.houzz.com/ideabooks/1045122, kde jsou obrázky dvaceti nejhezčích koupelen za rok 2011. Na fotky deseti nejkrásnějších koupelen za rok 2010 se pak můžeme podívat na stráncehttp://www.housebeautiful.com/decorating/best-bathrooms-2010#slide-1. Anketa o nejhezčí koupelnu se však vyhlašuje i u nás v Česku – firma Siko koupelny i letos organizuje soutěž s názvem Koupelna roku 2013 a to hned ve třech kategoriích – koupelna roku 2013, malá koupelna do plochy 4m2, a koupelna na klíč. Soutěž Koupelna roku už má letos svůj pátý ročník a na vítěze z předešlých let a podrobná pravidla letošního ročníku se můžete podívat na webových stránkách společnosti Siko koupelny.

Hotové záclony a závěsy do domácnosti za skvělé ceny. Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Kuchyně je místnost v lidském obydlí, která slouží k přípravě jídla a ve které probíhá jeho úprava.

Koupelny a jejich fotogalerie v tištěných katalozích

Pokud dáváme přednost obrázkům v tištěné podobě, můžeme si samozřejmě prohlédnout fotogalerie koupelen i v různých katalozích. Katalogy koupelen si můžeme objednat buď od výrobců přes internet a nebo je můžeme získat přímo na pobočkách jednotlivých firem. Další možností je stažení katalogů koupelen z internetu – např. na webových stránkách společnosti Siko koupelny je k dispozici kolem třiceti katalogů vybavení pro koupelny od různých výrobců. Stejně tak i další výrobci pravidelně vydávají svoje katalogy, takže jich můžeme mít doma více a v klidu si  z nich vybrat.

Nahlížení do katastru nemovitostí online pro každého. Potřebujete nové vchodové dveře pro svůj dům? Kuchyně fotogalerie jsou velice zajímavé.

Koupelny a jejich fotogalerie v časopisech

Fotogalerie na téma koupelny nenajdeme pouze na internetu, ale můžeme si je prohlédnout i ve specializovaných časopisech, které jsou na toto téma přímo zaměřené. Jedním z nejzajímavějších je čtvrtletník Svět koupelen, který patří pod časopis Moderní byt. Svět koupelen vychází už od roku 2006 a archiv všech jeho dosud vydaných čísel najdeme i na internetu. Obsahem tohoto magazínu jsou fotogalerie koupelen, informace a zajímavosti, rozhovory se známými osobnostmi a další zajímavé články. Svět koupelen si můžeme koupit buď na novinových stáncích nebo si jej můžeme předplatit a dostávat ho tak pravidelně do své poštovní schránky. Jedno číslo tohoto časopisu stojí 49 Kč a objednat roční předplatné za 176 Kč si můžeme na stránkách magazínu Dům a byt na adrese http://www.dumabyt.cz/casopisy/svet-koupelen/objednavka/17/. V minulosti u nás vycházel také časopis Living koupelna, ale jeho vydávání už bylo zastaveno.Katastr nemovitostí České republiky je veřejným souborem údajů o nemovitostech v České republice. Sconto nábytek nabízí akční zboží, které si můžete prohlédnout v aktuálním Sconto nábytek katalogu. Katastr nemovitostí nahlížení online je web obsahující užitečné informace.

Jak na rekonstrukci koupelny?

Pokud potřebujeme zrekonstruovat naši koupelnu a nevíme jak na to, můžeme najít inspiraci na internetu a podívat se na některé fotogalerie. Na internetu najdeme také kontakty na specializované odborné firmy, které rekonstrukce koupelen provádí a můžeme si tak rovnou objednat jejich návštěvu nebo si domluvit schůzku. Ještě před tím bychom si však měli důkladně rozmyslet, co vlastně od samotné rekonstrukce očekáváme a jakou máme představu, že by naše nová koupelna měla vypadat. Důležitou věcí, na kterou je třeba myslet, je také dostatek prostoru a otázka, jestli chceme mít v koupelně vanu nebo jestli nám stačí jen sprchový kout – ideálním kompromisem může být např. asymetrická vana se skleněnou zástěnou. Další věcí, která stojí za zvážení je to, jestli budeme mít pračku v koupelně nebo ji dáme jinam a v koupelně tak bude více místa na jiné vybavení. Hodně důležitou otázkou je pak jestli budeme mít koupelnu a WC v jedné místnosti, nebo každé zvlášť. Možnosti rekonstrukce koupelny pak do značné míry závisí také na tom, jaké máme bytové jádro – na jednotlivé typy bytových jader s jejich podrobnými popisy a obrázky se můžeme podívat na této stránce- http://www.bytovejadro.cz/typy-jader.htm.

Koupelny v online hrách

Koupelny jsou i tématem některých online her, které si můžeme zahrát na internetu. Na adrese http://www.nejgame.cz/utek-z-koupelny si můžeme zahrát jednoduchou logickou hru, ve které je naším úkolem dostat se z koupelny. Spíše pro holky je pak určená hra Dekorace koupelny, kterou si mohou zahrát na odkazu http://www.nejgame.cz/dekorace-koupelny. Podobnou hru s názvem Barbie koupelna pak najdeme po zadání adresy http://raketka.cz/h/barbie-koupelna. Pro nejmenší děti, které si rády malují je pak určena omalovánka na stránce http://hry999.cz/hry/124154/koupelna_malovani. Pěknou online hru, ve které si můžeme vytvořit a vyzdobit vlastní koupelnu si můžeme zahrát na adrese http://cz.sgames.org/31321/.

Koupelnový nábytek jistě patří do každé moderní koupelny. Reality.cz je největší český realitní portál.

Kolik času trávíme v koupelně a další statistiky

Podle průzkumu stráví české ženy v koupelně v průměru 80 minut denně, což dělá cca 4 a půl roku jejich života. Každý měsíc pak žena utratí kolem 1100 Kč v drogerii a většinou ji nakupuje nejen pro sebe, ale i pro svoje blízké. Na poličce koupelny pak ženy mívají minimálně 13 různých přípravků na zkrášlení. Za jeden rok žena spotřebuje 6 lahviček šamponu a denně věnuje přibližně 18 minut líčení, což dělá celkově jeden rok jejího života. Čeští muži tráví v koupelně mnohem méně času – v průměru je to asi 35 minut denně. Za drogerii pak utratí přibližně 650 Kč měsíčně a na poličce mají jen pět přípravků. Většina můžu (asi ¾) se holí každý den, pět procent dokonce dvakrát denně. Pěnu i vodu po holení používá asi 60 procent mužů. Co mají muži i ženy společné je to, že nesnášejí holení.

Samolepky na zeď a fototapety jsou moderní dekorací do Vašich domovů. Naše společnost zajišťuje jak stěhování soukromých osob, tak i malých a velkých společností. Moderní a kvalitní koberce do všech interiérů. Kvalitní matrace a rošty od českého výrobce.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!